RTL  - výsledkový a informačný servis  pre  vyhlásené súťaže  :   dvojhra a štvorhra

 

 Dvojhra 2015

 

Skupina "Elite" 1             

 

 

VI. ročník RTL ©

Pfeffer

Uhlík

Ďurčík

Franko

 

Savara

Lencses

Vančo

1.

Pfeffer Kubo

2015

 1:6,1:6

2:6,2:6 

6:3,6:3 

 

7:5,7:5 

 

 

2.

Uhlík Marek

6:1,6:1 

2015

6:2,6:2 

6:2,6:3 

 

 6:3,6:1

 

 6:O,6:1

3.

Ďurčík Maťo

 6:2,6:2

2:6,2:6 

2015

6:0,6:4 

 

 

 6:0,6:0

6:0,6:0 

4.

Franko Ján

3:6,3:6 

2:6,3:6 

 0:6,4:6

2015

 

3:6,0:6 

 6:2,6:3

 

5.

 

 

 

 

 

2015

 

 

 

6.

Savara Adam

 5:7,5:7

3:6,1:6 

 

6:3,6:0 

 

2015

 

 

7.

Lencses Boris

 

 

0:6,0:6 

 3:6,2:6

 

 

2015

4:6,6:1,6:2 

8.

Vančo Riško

 

0:6,1:6 

0:6,0:6 

 

 

 

6:4,1:6,2:6 

2015

 

 

VI. ročník RTL©

Zápas

body

sety

gemy

rozdiel

výhra

prehra

 

výhra

prehra

výhra

prehra

sety

gemy

1.

Pfeffer Kubo

 2

32 

40 

-8 

2.

Uhlík Marek

10 

10 

60 

16 

10 

44 

3.

Ďurčík Maťo

4

52 

20 

32 

4.

Franko Ján

 1

30 

53 

-6 

-23 

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Savara Adam

26 

29 

-2 

-3 

7.

 Lencses Boris

 1

21 

33 

-2 

-12 

8.

Vančo Riško

 0

 3

 0

 1

 6

 10

 40

 -5

-30 

 

 

 Pfeffer    Koeficient   0,66    Body 2,64

Uhlík                        0,83            8,33

Ďurčík                      0,83            6,64

Franko                     0,83            1,66

Savara                     0,50             1,00

Lencses                 0,50             1,00

Vančo                      0,50              0,00

 

Poradie po základnej časti:

1. Uhlík Marek

2.Ďurčík Maťo

3.Pfeffer  

4.Franko

5.Savara

6.Lencses

7.Vančo


 

Skupina "Elite"2            

 

 

VI. ročník RTL ©

Chutko

Uhlík

Ďurčík

Štefina

Vicena

Šudík

 

 

1.

Chutko Lubo

2015

 5:7,6:3,6:1

6:2,6:4 

 3:6,6:4,6:3

6:2,6:1 

6:4,6:1

 

 

2.

Uhlík Martin

 7:5,3:6,1:6

2015

 

3:6,0:6 

6:4,6:4 

 6:2,6:4

 

 

3.

Ďurčík Mišo

2:6,4:6 

 

2015

 

6:4,3:6,2:6 

6:2,4:6,15:13 

 

 

4.

Štefina Peter

6:3,4:6,3:6 

6:3,6:0 

 

2015

 6:1,6:3

6:1,6:1 

 

 

5.

Vicena Lubo

2:6,1:6 

4:6,4:6 

4:6,6:3,6:2 

1:6,3:6 

2015

 4:6,6:3,10:7

 

 

6.

Šudík Dušan

4:6,1:6 

 2:6,4:6

2:6,6:4,13:15 

 1:6,1:6

6:4,3:6,7:10 

2015

 

 

                   

 

 

VI. ročník RTL©

Zápas

body

sety

gemy

rozdiel

výhra

prehra

 

výhra

prehra

výhra

prehra

sety

gemy

1.

Chutko Lubo

 5

10 

10 

68 

38 

30 

2.

Uhlík Martin

 2

38

43 

-5 

3.

Ďurčík Mišo

 1

27 

36 

-2 

-9 

4.

Štefina Peter

 3

49 

27 

22 

5.

Vicena Lubo

 2

41 

56 

-4 

-15 

6.

Šudík Dušan

10

30 

56 

-8 

-26 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chutko   Koeficient 1,00    body    10,00

Uhlík                     0,80              3,20

Ďurčík                   0,60              2,40

Štefina                  0,80             4,80

Vicena                  1,00              4,00

Šudík                    1,00               0,00

 

Poradie po základnej časti:

1. Chutko

2. Štefina

3.Vicena

4.Uhlík

5.Ďurčík Mišo

6.Šudík


 

 

Skupina  "Classic"1        

 

 

VI. ročník RTL ©

Vanko

Pavlovič

Myšák

Haronik

Gerhardt

Bujnoch

1.

Vanko Marek

2015

 

 

 

 

 

2.

Pavlovič Dano

 

2015

 

 

 

 

3.

Myšák Slávo

 

 

2015

 

 

 

4.

Haronik

 

 

 

2015

 

 

5.

Gerhardt Libor

 

 

 

 

2015

 

6.

Bujnoch Andrej

 

 

 

 

 

2015

 

 

VI. ročník RTL©

Zápas

body

sety

gemy

rozdiel

výhra

prehra

 

výhra

prehra

výhra

prehra

sety

gemy

1.

Vanko Marek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Pavlovič Dano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Myšák Slávo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Haronik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Gerhardt Libor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Bujnoch Andrej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  

Skupina "Classic"2       

 

 

 

VI. ročník RTL©

Dubianský

Cocher

Bárka

Ivaniš

Ďuríček

Čavojský

1.

Dubianský Denis

2015

 

 

 

 

 

2.

Cocher Lubo

 

2015

 

 

 

 

3.

Bárka Kamil

 

 

2015

 

 3:6,7:5,6:1

 

4.

Ivaniš Danko

 

 

 

2015

 

 

5.

Ďuríček Peter

 

 

6:3,5:7,1:6 

 

2015

 

6.

Čavojský

 

 

 

 

 

2015

 

 

VI. ročník RTL ©

zápas

body

sety

gemy

rozdiel

výhra

prehra

 

výhra

prehra

výhra

prehra

sety

gemy

1.

Dubianský Denis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Cocher Lubo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Bárka Kamil

16 

12 

4.

Ivaniš Danko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Ďuríček Peter

12 

16 

-1 

-4 

6.

Čavojský

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 Štvorhra 2015

 

"A1"

VI. ročník RTL©

Chutko

Rusnák

Ďurčík

Ďurčík

Vicena

Ivaniš

Pfeffer

Rybanský

Savara

Savara

Dubový

Franko

Cocher

Lencses

1.

Chutko

Rusnák

2015

 6:3,6:2

 6:0,6:2

 

 

 6:4,6:3

6:4,6:2 

2.

Ďurčík

Ďurčík

 3:6,2:6

2015

 

 

 

 

 

3.

Vicena

Ivaniš

 0:6,2:6

 

2015

 3:6,7:5,2:6

 

 1:6,3:6

 

4.

Pfeffer

Rybanský

 

 

 6:3,5:7,6:2

2015

 

 

 5:7,6:3,6:3

5.

Savara

Savara

 

 

 

 

2015

 

 

6.

Dubový

Franko

 4:6,3:6

 

 6:1,6:3

 

 

2015

 

7.

Cocher

Lencses

4:6,2:6

 

 

 7:5,3:6,3:6

 

 

2015

 

 

VI. ročník RTL©

zápas

body

sety

gemy

rozdiel

výhra

prehra

 

výhra

prehra

výhra

prehra

sety

gemy

1.

Chutko

Rusnák

48 

20 

28 

2.

Ďurčík

Ďurčík

 0

12 

-2 

-7 

3.

Vicena

Ivaniš

 0

18 

41 

-5 

-23 

4.

Pfeffer

Rybanský

34 

25 

5.

Savara

Savara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Dubový

Franko

 1

 1

19 

16 

7.

Cocher

Lencses

 0

2/3* 

19 

29 

-3 

-10 

 

Chutko,Rusnák        k  0,66      body     5,33

Ďurčík,Ďurčík              0,16                  0,00

Vicena,Ivaniš             0,50                   0,00

Pfeffer,Rybanský        0,33                   1,33

Savara,Savara            0,00                   0,00

Dubový,Franko          0,33                   0,66

Cocher,Lencses         0,50                    0,00

 

Poradie po základnej časti:

1.Chutko, Rusnák

2.Pfeffer, Rybanský

3.Dubový, Franko

4.Cocher, Lencses*   Zmena  -    / podaný protest -  vysvetlenie  v komentároch /

5.Vicena, Ivaniš

6.Ďurčík, Ďurčík

7.Savara, Savara 

 


 

 

"A2"

 

VI. ročník RTL©

Uhlík

Uhlík

Majerský

Horečný

Teplan

Vojtek

Štefina

Ďurčík

Dubianský

Lukáč

Hanták

Janis

Backo

Chachula

1.

Uhlík

Uhlík

2015

 

 

6:3,6:4 

 6:3,6:1

 

 6:2,6:3

2.

Majerský

Horečný

 

2015

3:6,6:2,4:6 

7:6,3:6,6:4 

 6:3,0:6,7:6

 6:1,6:2

 

3.

Teplan

Vojtek

 

 6:3,2:6,6:4

2015

7:5,5:7,2:6 

 4:6,6:7

 

 

4.

Štefina

Ďurčík Milan

 3:6,4:6

 6:7,6:3,4:6

 5:7,7:5,6:2

2015

 6:3,4:6,7:6

 

 6:4,6:3

5.

Dubianský

Lukáč

 3:6,1:6

 3:6,6:0,6:7

6:4,7:6 

3:6,6:4,6:7 

2015

 6:1,7:6

 6:3,6:3

6.

Hanták

Janis

 

 1:6,2:6

 

 

 1:6,6:7

2015

 

7.

Backo

Chachula

 2:6,3:6

 

 

 4:6,3:6

 3:6,3:6

 

2015

 

 

VI. ročník RTL©

zápas

body

sety

gemy

rozdiel

výhra

prehra

 

výhra

prehra

výhra

prehra

sety

gemy

1.

Uhlík

Uhlík

3

36 

16 

20 

2.

Majerský

Horečný

54 

48 

3.

Teplan

Vojtek

38 

44 

-2 

-6 

4.

Štefina

Ďurčík Milan

2/3 

70 

64 

5.

Dubianský

Lukáč

 3

6

 8

 6

 72

 65

 2

 7

6.

Hanták

Janis

 0

2

10 

25 

-4 

-15 

7.

Backo

Chachula

18 

36 

-6 

-18 

 

 

 Uhlík, Uhlík                 k   0,50       body    3,00

Majerský, Horečný             0,66                4,00

Teplan, Vojtek                 0,50                 1,00

Štefina, Ďurčík                  1,00                 6,00

Dubianský, Lukáč              1,00                 6,00

Hanták, Janis                    0,33                 0,00

Backo, Chachula                0,50                 0,00  

 

Poradie po základnej časti:

1.  Štefina, Ďurčík         zmena - podaný protest - vysvetlenie v komentároch 

2. Dubianský, Lukáč    zmena  - podaný protest  - vysvetlenie  v  komentároch

3. Majerský, Horečný

4. Uhlík,Uhlík

5. Teplan, Vojtek

6. Backo, Chachula

7 .Hanták, Janis


 

 

                   Play off 2015

 

 

 

 „Elite“  

Štvrťfinále termín  do 10. X. 15   Semifinále  termín do 17.X.15   Finále  
                           
  E1,1

 Uhlík Marek

6,6   
  E2,4

 Uhlík Martin

2,2   
       Uhlík Marek 6,6   
   
       Pfeffer Fefo 1,1   
  E2,2  Štefina 2,6,4 
 
  E1,3

 Pfeffer

6,3,6   
       

 Uhlík Marek

6,1,1 
     

 Chutko Ľubo

4,6,6 
  E1,2

 Ďurčík Maťo

 6,6  
  E2,3  Vicena 1,1   
       Ďurčík Maťo 4,3 
   
       Chutko Ľubo  6,6  
  E1,4  Franko 2,3 
 
  E2,1

 Chutko

6,6 

 

 

    Víťaz  RTL   pre rok 2015  sa stal  Ľubor Chutko,  podotýkam,  že zaslúžene!!!!!!!!


         

 

 

 „Primus interpares“  

 

            Víťaz   pohára  „ Primus  interpares“   ( prvý medzi rovnými) je pre rok 2015  

 Kámo Bárka.

Odohral  jeden  jediný zápas  v kategórii   „Classic“   , vyhral,  zaplatil  organizačný poplatok   a všetkých ostatných  zo  skupiny  vyzval  k zápasu, no však márne.  

Kámo  !  Gratulujem,   isto si to zaslúžiš.  Pohár  Ti bude  odovzdaný   19.9.2015  počas  „Ligového pohára“!!!!!!!

 


 

 

 

                                                  Play off 2015-štvorhra

 

 

 

 


 
Štvrťfinále termín do 10.X. 15   Semifinále termín do 17.X.15   Finále
                           
  A1,1

 Chutko, Rusnák

 6,6  
  A2,4

  Uhlík, Uhlík

2,3   
       Chutko, Rusnák 6,6   
   
       Dubový, Franko  1,2  
  A2,2

 Dubianský, Lukáč

5,6,8 
 
  A1,3

 Dubový, Franko   

7,3,10   
       

 Chutko, Rusnák

 6,6
     

 Štefina, Ďurčík

1,0 
  A1,2

 Pfeffer, Rybanský (PN)

xx   
  A2,3  Majerský, Horečný  xx  
       Majerský (PN), Horečný xx 
   
       Štefina, Ďurčík xx   
  A1,4  Cocher, Lencses 3,2 
 
  A2,1  Štefina,  Ďurčík 6,6   

 

              Víťazstvo  vo  štvorhre  RTL  pre rok           2015  vybojovali a prosím s prehľadom :                                                      

            Ľubo Chutko a Rado Rusnák 

 

 


 

 

 

 

RTL – TC

 

  

RTL - TC®

Počet

zápasov

 Body

dvojhra

Body

štvorhra

Body

zápas

Body celkom

 

1.      Forza Rovne

 4

4

 

20 


2.      Club 200

 4

10 

14 

30 

 

3.      Pomáhať a chrániť

 4

12 

22 

 

4.      Rona group

 4

6

10 

20 

 

5.      Západný svet

 4

 0

 0

  


 

1.                                                                          Rona group - Club 200        0:4

      Uhlík Marek - Teplan Dajco         4:6,6:4,6:4

      Ďurčík Maťo - Backo Stano         6:2,6:2

      Uhlík, Uhlík  -  Zachar, Backo       6:4,6:1

      Ďurčík, Ďurčík - Teplan, Vojtek   ?????  ( zaťiaľ výsledok v setoch 2:1 )


2.                                                                         Forza Rovne - Pomáhať a chrániť        3:1

      Pfeffer -  Franko                                      6:0,3:6,6:3

      Savara - Chutko                                      2:6,4:6

      Šudík,Pfeffer - Dubový, Horečný            6:1,6:2

      Savara, Hanták  -  Chutko, Vicena          6:4,4:6,10:6


 

3.                                                                           Club 200  - Západný svet                 4:0  

     Ďurčík Michal - Lencses Boris             6:3,6:1

     Uhlík Martin - Lencses Martin               6:4,6:4

     Uhlík, Ďurčík - Lencses, Lencses       6:3,6:4

     Ďurčík, Ďurčík - Cocher, Dorotčin       6:1,6:1    

 


 

 4.                                                                      Pomáhať a chrániť - Rona group      3:1

     Dubový, Chutko - Dubianský, Lukáč  6:2,6:0

     Chutko - Dubianský                            6:1,6:3

     Vicena - Backo                                    6:4,7:5

     štvrtý zápas sa neodohral z dôvodu  postrádajúcej  disciplíny  poradovej  v  skupinke  " pomáhať a chrániť".              Z  toho titulu a na žiadosť  kapitána  je  p.Majerský  natrvalo vyradený  z   tímu . 


  

 5.                                                                      Forza Rovne - Západný svet               4:0

   Pfeffer - Lencses                                            6:0,6:0

   Savara - Dorotčin                                           6:1,7:5

  Pfeffer, Hanták  -  Lencses, Cocher                6:4,6:0

   Šudík, Hanták - Cocher, Dorotčin                  6:3,6:0

 


 

6.                                                                       Rona group  - Západný svet               4:0

Dubianský - Boris Lencses                                6:1,7:6

Lukáč - Cocher                                                  6:1,6:2

Teplan, Backo - Dorotčin, Martin Lencses      6:1,6:2

Dubianský, Zachar - Lencses, Lencses           6:1,6:2 

 


 

7.                                                                        Forza Rovne -  Rona group                               0:3    !!!!!!    dohrávané

 

Šudík, Savara  -  Dubianský Zachar                  6:7,6:4,3:6

Hanták, xxxxx  -  Backo, Lukač                         2:6, 6:4, 3:6

Šudík - Lukáč                                                      7:5,5:7, 5:10

Savara - Backo                                                ???????????? 

 


 

 8.                                                                     Forza Rovne - Club 200                                 1:3

Šudík, Savara - Štefina, Ďurčík Maťo                  3:6,3:6

Pfeffer, Kebis - Ďurčík Mišo, Uhlík Martin          2:6,3:6

Kebis - Ďurčík Maťo                                               0:6,3:6

Pfeffer  - Štefina                                                      6:3, 6:3

 


 

9.                                                                      Pomáhať a chrániť  - Západný svet            3:0

 

Dubový, Franko   -  Dorotčin, Lencses        5:7,6:2,7:5

Dubový  - Dorotčin                                            6:2,6:2

Chutko - Lencses                                               6:3,6:3

 


 

 10.                                                                    Pomáhať a chrániť  - Club 200                   2:1

 


 

    Víťaz    DC - RTL         pre rok 2015

                             Club 200

 

 Club 200 - Pomáhať a chrániť  3:2

 
/