RTL  - výsledkový a informačný servis  pre  vyhlásené súťaže  :   dvojhra a štvorhra

 

 Dvojhra 2014

Skupina A1             

 

V. ročník RTL ©

Savara

Uhlík

Teplan

Majerský

Štefina

Ďurčík

Ciesarik

Ďurčík

1.

Savara Jakub

2014

 6:0,3:6,7:5

6:2,7:5 

 6:2,6:2

6:4,6:3 

6:0,6:2 

 6:1,6:4

6:1,6:2 

2.

Uhlík Marek

6:0,3:6,7:5

2014

 6:2,6:2

2:6,3:0  

6:1,6:1 

6:2,6:2 

6:0,6:2 

6:1,6:0 

3.

Teplan Dalibor

2:6,5:7 

2:6,2:6 

2014

 

1:6,4:6 

 

 

 

4.

Majerský Mišo

2:6,2:6 

6:2,0:3 

 

2014

 

 

 

 

5.

Štefina Peter

4:6,3:6 

1:6,1:6 

6:1,6:4 

 

2014

6:7,6:2,6:4 

 

6:0,6:2 

6.

Ďurčík Milan

0:6,2:6 

2:6,2:6 

 

 

7:6,2:6,4:6 

2014

 

7:5,7:5 

7.

Ciesarik Paľko

 1:6,4:6

0:6,2:6 

 

 

 

 

2014

 

8.

Ďurčík Miško

 1:6,2:6

1:6,0:6 

 

 

0:6,2:6 

5:7,5:7 

 

2014

 

 

V. ročník RTL©

zápas

body

sety

gemy

rozdiel

výhra

prehra

 

výhra

prehra

výhra

prehra

sety

gemy

1.

Savara Jakub

 6

12/12 

13 

84 

44 

11 

40 

2.

Uhlík Marek

7

14/14 

12 

2

81 

30 

10 

51 

3.

Teplan Dalibor

 0

16 

37 

-6 

-21 

4.

Majerský Mišo

 0 

10 

17 

-1 

-7 

5.

Štefina Peter

3

6/4,28 

6

51 

44 

6.

Ďurčík Milan

 1

2/1,14 

33 

52 

-3 

-19 

7.

Ciesarik  Paľko

 0

24 

-4 

-17 

8.

Ďurčík Miško

  0 

___16___ 

50 

-8 

-34 

 

 A1,1     Uhlík Marek

 A1,2     Savara Jakub

 A1,3     Štefina Peter

 A1,4     Ďurčík Milan 

 

 

 


 

Skupina A2            

 

V. ročník RTL ©

Pfeffer

Chutko

Uhlík

Ďurčík

Kebis

Vančo

Hološko

Šudík

1.

Pfeffer Jakub

2014

6:7,5:7 

 6:0,6:3

2:6.6:2,7:5 

6:1,7:5 

6:0,6:1 

 

6:0,4:6,10:6 

2.

Chutko Ľubor

7:6,7:5 

2014

6:1,6:1 

 6:2,4.6,6:0

6:2,6:3 

6:1,6:1 

6:3,6:1 

6:1,6:1 

3.

Uhlík Martin

0:6,3:6 

1:6,1:6 

2014

3:6,2:6 

6:0,6:2 

6:1,7:5 

 

6:3,6:1 

4.

Ďurčík Maťo

6:2,2:6,5:7 

 2:6,6:4,0:6

6:3,6:2 

2014

6:2,6:0 

6:0,6:0 

 

6:1,6:1 

5.

Kebis Miško

1:6,5:7 

2:6,3:6 

0:6,2:6 

2:6,0:6 

2014

 

 

6:4,2:6,7:10 

6.

Vančo Richard

0:6,1:6 

1:6,1:6 

1:6,5:7 

0:6,0:6 

 

2014

 

1:6,7:6,7:10 

7.

Hološko Maťo

 

3:6,1:6 

 

 

 

 

2014

 

8.

Šudík Dušan

 0:6,6:4,6:10

1:6,1:6 

3:6,1:6 

1:6,1:6 

4:6,6:2,10:7 

6:1,6:7,10:7 

 

2014

 

 

 

V. ročník RTL©

zápas

body

sety

gemy

rozdiel

výhra

prehra

 

výhra

prehra

výhra

prehra

sety

gemy

1.

Pfeffer Jakub

5

10/8,57 

73 

43 

30 

2.

Chutko Ľubor

7

14/14 

14 

90 

34 

14 

56 

3.

Uhlík Martin

6/5,14 

47 

48 

-1 

4.

Ďurčík Maťo

8/6,85 

69 

40 

29 

5.

Kebis Miško

23 

59 

-8 

-36 

6.

Vančo Richard

17 

61 

-8 

-44 

7.

Hološko Maťo

 0

12 

-4 

-12 

8.

Šudík Dušan

 2

4

4/3,42 

36 

62 

-6 

-26 

  

A2,1     Chutko Ľubor

A2,2     Pfeffer Jakub

A2,3     Ďurčík Maťo

A2,4     Uhlík Martin 
  


 

Skupina B1         

 

V. ročník RTL©

Bárka

Horečný

Vojtek

Vanko

Pavlovič

Gardoň

Gerhardt

 Tarkovský

 

1.

Bárka Kamil

2014

2:6,0:6 

0:6,2:6 

2:6,0:6 

 

0:6,1:6 

 

 

 

2.

Horečný Marián

6:2,6:0 

2014

6:4,6:4 

 6:4,3:6,2:6

 

 1:6,3:6

 6:1,6:4

 

 

3.

Vojtek Janko

6:0,6:2 

4:6,4:6 

2014

1:6,1:6 

 

4:6,2:6 

3:6,3:6 

 

 

4.

Vanko Marek

6:2,6:0 

4:6,6:3,6:2 

6:1,6:1 

2014

 6:7,6:1,3:6

0:6,6:3,2:6 

6:1,6:3 

 6:4,7:6

 

5.

Pavlovič Dano

 

 

 

7:6,1:6,6:3 

2014

 

 

6:3,6:4 

 

6.

Gardoň Maroš

6:0,6:1  

 6:1,6:3

 6:4,6:2

6:0,3:6,6:2 

 

2014

 6:2,6:1

 

 

7.

Gerhardt  Libor

 

 1:6,4:6

6:3,6:3 

 1:6,3:6

 

2:6,1:6 

2014

 

 

8. 

Tarkovský Jaro

 

 

 

4:6,6:7 

3:6,4:6 

 

 

2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2014

 

  

 

V. ročník RTL ©

zápas

body

sety

gemy

rozdiel

výhra

prehra

 

výhra

prehra

výhra

prehra

sety

gemy

1.

Bárka Kamil

4

48 

-8 

-41

2.

Horečný Marián

6/4,28 

51 

43 

3.

Vojtek Janko

2/1,42 

38 

50 

-6 

-12 

4.

Vanko Marek

10/10 

12 

88 

58 

30 

5.

Pavlovič Dano

2

4/1,14 

26 

22 

6.

Gardoň Maroš

5

10/7,14 

10 

63 

21 

42 

7.

Gerhardt Libor

1

2/1,14 

23 

42 

-4

-19 

8.

Tarkovský Jaro

 0  17  25  -4  -8 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B1,1,   Vanko Marek

B1,2    Gardoň Maroš

B1,3    Horečný Marián

B1,4   Vojtek Janko

 


 

  

Skupina B2       

  

V. ročník RTL©

Savara

Lencses

Cocher

Hanták

Vicena

Ivaniš

 

Pecúš

 

1.

Savara Adam

2014

7:5,7:6 

 6:1,6:2

6:3,7:6 

6:2,7:6 

7:6,6:4 

 

6:3,6:4 

 

2.

Lencses Maťo

5:7,6:7 

2014

6:2,3:6,6:0 

 

3:6,7:6,4:6 

6:2,7:5 

 

 

 

3.

Cocher Ľubo

1:6,2:6 

2:6,6:3,0:6 

2014

4:6,4:6 

 

2:6,6:2,2:6 

 

6:2,4:6,7:6 

 

4.

Hanták Peter

3:6,6:7 

 

6:4,6:4 

2014

1:6,4:6 

6:2,6:3 

 

6:2,6:3 

 

5.

Vicena Ľuboš

2:6,6:7 

6:3,6:7,6:4 

 

6:1,6:4 

2014

2:6,6:3,6:3 

 

 

 

6.

Ivaniš Dano

6:7,4:6 

2:6,5:7 

6:2,2:6,6:2 

2:6,3:6 

6:2,3:6,3:6 

2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2014

 

 

7.

Pecúš Andrej

3:6,4:6

 

 2:6,6:4,6:7

 2:6,3:6

 

 

 

2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

  

V. ročník RTL ©

zápas

body

sety

gemy

rozdiel

výhra

prehra

 

výhra

prehra

výhra

prehra

sety

gemy

1.

Savara Adam

6

12/12 

12 

77 

48 

12 

29

2.

Lencses Maťo

2

2

4 /2,66

53 

 47

0

3.

Cocher Ľubo

1

2/1,66 

46 

67 

-6 

-21 

4.

Hanták Peter

 2 

4/2,66 

38 

35 

5.

Vicena Ľuboš

 3

6/3,99 

52 

44 

6.

Ivaniš Dano

2/1,66 

48 

62 

-6 

-14 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Pecúš Andrej

26 

41 

-5 

-15 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

B2,1      Savara Adam

B2,2      Vicena Ľuboš

B2,3      Lencses Maťo

B2,4      Hanták Peter


 

 Štvorhra 2014

 "A1"

  

 

V. ročník RTL©

Savara

Savara

Dubový

Franko

Chutko

Rusnák

Vanko

Gardoň

Vicena

Ivaniš

Ďurčík

Kebis

Teplan

Vojtek

Horečný

Malovec

1.

Savara

Savara

2014

 7:6,6:4

 2:6,6:4,6:7

 6:1,6:0

 6:2,6:1

 6:3,6:2

 

 6:2,4:6,6:2

2.

Dubový

Franko

6:7,4:6 

2014

2:6,6:4,6:4 

7:5,6:4 

 6:0,6:2

6:1,6:2 

 

6:0,4:6,6:2 

3.

Chutko

Rusnák

6:2,4:6,7:6 

6:2,4:6,4:6 

2014

 

6:2,6:2 

 

6:1,6:7,6:1 

7:5,5:7,2:6 

4.

Vanko

Gardoň

1:6,0:6 

5:7,4:6 

 

2014

 

 

2:6,1:6 

 3:6,1:6

5.

Vicena

Ivaniš

2:6,1:6 

0:6,2:6 

2:6,2:6 

 

2014

 

2:6,4:6 

3:6,7:6,2:6 

6.

Ďurčík

Kebis

3:6,2:6 

 1:6,2:6

 

 

 

2014

 

 

7.

Teplan

Vojtek

 

 

1:6,7:6,1:6 

6:2,6:1 

6:2,6:4 

 

2014

5:7,7:6,3:6 

8.

Horečný

Malovec

2:6,6:4,2:6 

0:6,6:4,2:6 

5:7,7:5,6:2 

6:3,6:1 

6:3,6:7,6:2 

 

7:5,6:7,6:3 

2014

 

 

 

V. ročník RTL©

zápas

body

sety

gemy

rozdiel

výhra

prehra

 

výhra

prehra

výhra

prehra

sety

gemy

1.

Savara

Savara

1

10/8,57 

11 

79 

46 

33 

2.

Dubový

Franko

5

10/8,57 

10 

77 

49 

28 

3.

Chutko

Rusnák

 3

6 /4,28

75 

59 

16 

4.

Vanko

Gardoň

 0

17 

49 

-8 

-32 

5.

Vicena

Ivaniš

5

10 

27 

66 

-9 

-39 

6.

Ďurčík

Kebis

 0

24 

-4 

-16 

7.

Teplan

Vojtek

4/2,28 

48 

46 

8.

Horečný

Malovec

 4

8 /6,85

10 

85 

77

3

8

 

 A1,1   Savara, Savara

 A1,2  Dubový,Franko

 A1,3  Horečný Malovec

 A1,4  Chutko, Rusnák 

 




"A2"

 

 

 

V. ročník RTL©

Uhlík

Uhlík

Ďurčík

Ďurčík

Pfeffer

Rybanský

Šudík

Majerský

Ciesarik

Hološko

Cocher

Lencses

Backo

Chachula

Hanták

Štefina

Dubianský

Lukáč 

1.

Uhlík

Uhlík

2014

 6:3,6:3

 

 

 

 6:3,6:0

 6:1,7:5

 7:6,6:2

 2:6,7:6,6:1

2.

Ďurčík

Ďurčík

 3:6,3:6

2014

6:1,7:6 

 1:6,4:6

 6:2,4:6,2:6

 6:0,6:2

 2:6,6:2,6:3

    6:3,6:4

 6:2,4:6,2:6

3.

Pfeffer

Rybanský

 

 1:6,6:7

2014

 2:6,1:6

 

 

 

 3:6,6:7

 2:6,6:3,5:7

4.

Šudík

Majerský

 

 6:1,6:4

 6:2,6:1

2014

 4:2 skreč

 6:2,6:4

 

 6:3,6:0

 6:2,7:6

5.

Ciesarik

Hološko

 

 2:6,6:4,6:2

 

 2:4 skreč

2014

 6:4,6:3

 6:2,4:6,6:3

 6:1,6:4

 

6.

Cocher

Lencses

 3:6,0:6

 0:6,2:6

 

 2:6,4:6

 4:6,3:6

2014

 5:7,4:6

 4:6,0:6

 3:6,1:6

7.

Backo

Chachula

 1:6,5:7

 6:2,2:6,3:6

 

 

 2:6,6:4,3:6

 7:5,6:4

2014

 

 4:6,2:6

8.

Hanták

Štefina

 6:7,2:6

    3:6,4:6

 6:3,7:6

 3:6,0:6

 1:6,4:6

 6:4,6:0

 

2014

4:6,6:3,6:4 

9.

Dubianský

Lukáč

 6:2,6:7,1:6

 2:6,6:4,6:2

 6:2,3:6,7:5

 2:6,6:7

 

 6:3,6:1

6:4,6:2 

6:4,3:6,4:6 

2014


 

V. ročník RTL©

zápas

body

sety

gemy

rozdiel

výhra

prehra

 

výhra

prehra

výhra

prehra

sety

gemy

1.

Uhlík

Uhlík

10/7,50 

 

10

65 

36 

29 

2.

Ďurčík

Ďurčík

 4

8/8 

10

86 

79 

3.

Pfeffer

Rybanský

 0

4

32 

54 

-7 

-22 

4.

Šudík

Majerský

5

10∗

 

10 

65 

27 

10 

38 

5.

Ciesarik

Hološko

5

10/6,25

 

56 

39 

17 

6.

Cocher

Lencses

14 

35 

85 

-14 

-50 

7.

Backo

Chachula

2/1,25 

49 

64 

-4 

-15 

8.

Hanták

Štefina

6/5,25

64 

78 

-3 

-14 

9.

Dubianský

Lukáč

3

8/7,00

10 

88 

79 

 

 1. A2,1   Ďurčík, Ďurčík

 2. A2,2  Uhlík, Uhlík

 3. A2,3  Dubianský, Lukáč

 4. A2,4  Ciesarik, Hološko

 

∗ - odstúpenie zo súťaže pre zdravotné dôvody .

 

 

 

  

                 Play off 2014

 

 

 „A“  

Štvrťfinále termín  do 1.9.2014   Semifinále  termín do 14.9.2014   Finále  
                           
  A1,1

 Uhlík  Marek

6,6   
  A2,4

 Uhlík Martin 

3,3   
     A1,1  Uhlík Marek 6,6   
   
    A2,2   Pfeffer  Fefo  7,7   
  A2,2  Pfeffer  Fefo 6,3,6 
 
  A1,3

 Štefina Peter

1,6,3   
      A2,2 

 Pfeffer Fefo

2,6 
    A1,2 

 Savara Jakub

6,7 
  A1,2

 Savara Jakub

6,6   
  A2,3  Ďurčík Maťo 2,4   
    A1,2   Savara Jakub 4,7,6 
   
     A2,1  Chutko Ľubor 6,5,3   
  A1,4  Ďurčík Milan  6,3
 
  A2,1

 Chutko Ľubor

  7,6 

 

    Víťaz RTL 2014: Jakub Savara!!! 

 

 


 

„B“   

Štvrťfinále termín do 1.9.2014   Semifinále termín do 14.9.2014   Finále
                           
  B1,1

 Vanko Marek

6,2,3   
  B2,4  Hanták Peter  3,6,6  
    B2,4   Hanták Peter  5,1  
   
    B2,2   Vicena Ľuboš 7,6   
  B2,2  Vicena Ľuboš  7,6
 
  B1,3

 Horečný Marián

 6,3   
      B2,2 

 Vicena Ľuboš

 3,5
    B2,1 

 Savara Adam

6,7 
  B1,2

 Gardoň Maroš

4,6,2   
  B2,3  Lencses Maťo  6,3,6   
    B2,3   Lencses Maťo  3,5 
   
     B2,1  Savara Adam 6,7   
  B1,4  Vojtek Janko 3,0 
 
  B2,1

 Savara Adam

 6,6

 

Víťaz Primus Inter pares 2014: Adam Savara!!!!!!!!!!!!!!!!

 


 

 

                                    Play off 2014-štvorhra

 

 

 

 


 
Štvrťfinále termín do 1.9.2014   Semifinále termín do 14.9.2014   Finále
                           
  A1,1

 Savara, Savara

2,6,6   
  A2,4

  Ciesarik, Hološko

6,3,1   
    A1,1 

 Savara, Savara

2,2   
   
    A2,2 

 Uhlík, Uhlík

 6,6  
  A2,2

 Uhlík, Uhlík

6,6 
 
  A1,3

 Horečný, Malovec

2,4   
       A2,2

  Uhlík, Uhlík

4,3 
    A2,1 

 Ďurčík, Ďurčík

 6,6
  A1,2

 Dubový, Franko

6,6   
  A2,3  Dubianský, Lukáč 2,3   
    A1,2 

 Dubový, Franko

 0,5
   
    A2,1 

 Ďurčík, Ďurčík

 6,7  
  A1,4  Chutko,Rusnák 4,6 
 
  A2,1  Ďurčík, Ďurčík  6,7   

 

 

Víťazi RTL 2014: Ďurčík,Ďurčík

 

 
/